Wiercenie CNC

Wykonujemy wiercenie CNC, które pozwala w precyzyjny, powtarzalny i automatyczny sposób uzyskać odwierty o oczekiwanych parametrach. Mamy doświadczenie w realizacji zleceń, rozbudowany park maszynowy i profesjonalny personel. Dzięki temu proces obróbki przebiega sprawnie, a my realizujemy zarówno niewielkie, jak i rozbudowane projekty.

Zalety wiercenia CNC

Wiercenie CNC pozwala:

  • precyzyjnie pozycjonować wiertło — dzięki temu otwory można rozmieszczać w dowolnym sposób;
  • dokładnie określać głębokość otworów — będzie ona zgodna z potrzebami wynikającymi ze specyfiki danego zlecenia;
  • uzyskać otwory o oczekiwanych parametrach — mogą one mieć różne kształty (prostokątne, owalne, nietypowe) i wymiary (standardowe i niestandardowe);
  • kontrolować jakość wiercenia na każdym etapie obróbki — sterowanie numeryczne zmniejsza ryzyko błędów produkcyjnych;
  • wykonać otwory pod kątem — nowoczesna technologia pozwala wykonać otwory pod kątem i o różnej płaszczyźnie;
  • realizować rozbudowane zlecenia szybko i sprawnie — zautomatyzowany proces zwiększa wydajność obróbki;
  • uzyskać powtarzalność elementów — sterowana programem maszyna pozwala uzyskać powtarzalne otwory nawet w przypadku rozbudowanej partii obrabianych elementów.

Wiercenie CNC w firmie Staltim jest realizowane przy pomocy dostosowanych do tego wiertarek, dlatego umożliwia wykonywanie otworów różnego typu. Urządzenia pozwalają nie tylko wywiercać otwory, ale także je rozwiercać, pogłębiać i wykonywać dowolne kombinacje o różnych średnicach.

Wiercenie jest jedną z metod, które wykorzystujemy, wykonując gwintowanie CNC. Dzięki niemu możemy uzyskać gwinty o oczekiwanych parametrach: wymiarach, głębokości czy kształcie.

Podobnie jak w przypadku innych urządzeń sterowanych numerycznie wiercenie CNC daje ogromną powtarzalność obrabianych przedmiotów oraz zapewnia dużą wydajność pracy.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Skip to content