Obróbka metali — Częstochowa

Jedną z naszych specjalności jest obróbka metali. Częstochowa stanowi główny obszar naszej działalności, jednak współpracujemy również z klientami z okolicznych miejscowości. W ramach obróbki zajmujemy się m.in. toczeniem, frezowaniem, gwintowaniem i wierceniem.

Szeroki zakres usług pozwala nam dopasować konkretne działania do Państwa potrzeb. Dzięki temu w jednym miejscu możecie zrealizować szeroki zakres prac związanych z obróbką metali, oszczędzając tym samym czas i środki, których wymagałaby współpraca z różnymi podmiotami.

Obróbka metali to obecnie jedna z najważniejszych gałęzi przemysłu, która ma istotny wpływ na nowoczesną gospodarkę. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i rozwiązania, które wymagają od nas nieustającej elastyczności i pracowitości. Jednocześnie czerpiemy z tradycyjnych technologii, aby dopasować sposób działania do indywidualnych potrzeb i specyfiki obrabianych elementów. To daje najlepsze rezultaty zarówno w kontekście wydajności, jak i precyzji działania.

Obróbka metali — zakres świadczonych usług

W firmie Staltim świadczymy usługi z zakresu obróbki metali. Naszą specjalnością są obróbka technologią CNC i metodą tradycyjną. Oferujemy:

  • toczenie przy użyciu technologii CNC, jednostkowe, seryjne i wielkoseryjne;
  • frezowanie przy użyciu technologii CNC i manualne;
  • wiercenie przy użyciu technologii CNC;
  • gwintowanie przy użyciu technologii CNC;
  • obróbkę takich materiałów jak aluminium i mosiądz;
  • wykonywanie wykrojów na prasach;
  • cięcie na wymiar.

Świadczymy szeroki zakres usług opartych na technologii CNC. Wytwarzamy galanterię metalową, elementy wału i wiele innych. Naszą specjalnością jest również obróbka CNC skrawaniem. Niezależnie od tego, jakie usługi nam powierzycie, zrealizujemy je szybko i precyzyjnie, ponieważ mamy zaplecze technologiczne oraz kadrę pracowniczą, które pozwalają świadczyć usługi zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Zastosowanie wysokiej jakości urządzeń do obróbki metali, nowoczesnej technologii obróbki przy użyciu maszyn CNC i wykorzystanie wieloletniego doświadczenia umożliwia otrzymywanie wyrobów charakteryzujących się najwyższą jakością i niską ceną. Są one wykonywane z precyzją, powtarzalnością i w terminowy sposób — mają parametry wynikające z dokumentacji projektowej, rysunków technicznych. Dzięki temu natychmiast po produkcji mogą Państwo zacząć z nich korzystać zgodnie ze swoimi potrzebami: bez obaw o jakość czy trwałość.

Skip to content