Obróbka skrawaniem — Częstochowa

Jednym z filarów naszej działalności jest obróbka skrawaniem. Częstochowa stanowi obszar naszej działalności w tym zakresie. Stosujemy nowoczesną technologię CNC. Proces skrawania polega na tym, że narzędzie skrawające jest sterowane za pomocą komputera. Pozwala on w precyzyjny sposób kierować wiertłem, frezem czy tokarką w celu uzyskania oczekiwanych parametrów technicznych na skrawanym elemencie. Tworzone za pomocą tej metody przedmioty mogą cechować się skomplikowaną geometrią.

Dobór odpowiednich narzędzi, precyzja i doświadczenie w obróbce sprawiają, że w wyniku procesu powstają elementy powtarzalne, spełniające normy wynikające z projektu technicznego i nadające się do natychmiastowego użytku.

Obróbka skrawaniem CNC: jak przebiega proces krok po kroku?

Obróbka skrawaniem CNC w firmie Staltim składa się z następujących etapów:

  • opracowania komputerowego modelu przedmiotu;
  • przetworzenia modelu na program komputerowy, który współpracuje z maszyną skrawającą;
  • przygotowania maszyny do obróbki;
  • wykonania skrawania zgodnego z ustalonymi parametrami.

Mamy doświadczenie, które umożliwia nam realizację każdego zlecenia z precyzją, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i narzędzi, a także sprawnie. Dzięki temu szybko otrzymasz zamówione elementy i będziesz mógł zacząć z nich korzystać zgodnie z własnymi potrzebami.

Działamy w kompleksowy sposób. Na każdym etapie współpracy doradzamy klientom w kwestii aspektów technicznych. Sama obróbka obejmuje nie tylko skrawanie, ponieważ zajmujemy się również gwintowaniem, toczeniem czy frezowaniem. Oferujemy także cięcie aluminium. W jednym miejscu możesz skorzystać z wielu usług dotyczących obróbki metali. W ten sposób zaoszczędzisz czas i środki, których wymagałaby współpraca w tym zakresie z różnymi podmiotami.

Zapraszamy do współpracy: korzystamy z nowoczesnych technologii, działamy terminowo i precyzyjnie.

Skip to content