Usługi CNC — Częstochowa

Wykonujemy usługi CNC. Częstochowa to miejsce, w którym znajduje się nasz zakład. Pracujemy w oparciu o dostarczone pliki do obróbki numerycznej, modele 3D, pliki wektorowe lub tradycyjnie wykonaną dokumentację 2D, także w formie rysunków technicznych. Każde powierzone nam zlecenie realizujemy z wysoką precyzją i dbałością o detale.

Używamy jedynie materiałów o doskonałych parametrach technicznych, które są potwierdzone stosownymi atestami. Rozbudowane zaplecze technologiczne i wykwalifikowany personel dba również o sprawną oraz terminową realizację zleceń niezależnie od ich zakresu. Dzięki temu otrzymają Państwo oczekiwane produkty w ustalonym czasie.

Gdzie świadczymy usługi CNC? Częstochowa to główny obszar naszej działalności. Do współpracy zapraszamy również klientów z okolicznych miejscowości.

Usługi CNC — nasza oferta

Świadczymy usługi CNC różnego rodzaju: od galanterii metalowej, aż po duże elementy wału. Specjalizujemy się w obróbce metali metodą tradycyjną i CNC. Wykonujemy:

  • toczenie technologią CNC — jednostkowe, seryjne i wielkoseryjne;
  • wiercenie technologią CNC;
  • gwintowanie technologią CNC;
  • wykroje na prasach.

Oferujemy obróbkę CNC, która pozwala w precyzyjny sposób wytwarzać części o oczekiwanych parametrach. Zajmujemy się również profesjonalnym obrabianiem takich materiałów jak aluminium oraz mosiądz. Wykonujemy też frezowanie manualne oraz za pomocą maszyny CNC.

Dlaczego warto z nami współpracować?

W firmie Staltim świadczymy usługi CNC w kompleksowy sposób, a kiedy jest to potrzebne — łączymy nowoczesne technologie z tradycyjnymi, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Doradzamy klientom w aspektach technicznych. Przedstawiamy możliwości wynikające z nowoczesnej technologii CNC, realizujemy zlecenia zgodnie z ustalonymi parametrami, na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Zajmujemy się obróbką na różnych etapach: od wiercenia, przez gwintowanie, aż po toczenie czy frezowanie. Dzięki temu w jednym miejscu zrealizujemy szeroki zakres prac, co pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i środki.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy — gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i wysoką precyzję.

Skip to content