Obróbka CNC — Częstochowa

Jedną z naszych specjalności jest obróbka CNC. Częstochowa stanowi główny obszar naszej działalności. Sama obróbka to procedura, która polega na wykorzystaniu sterowania numerycznego do automatycznego nastawienia maszyny w celu nadania elementom pożądanych parametrów. Realizujemy zarówno niewielkie, jak i rozbudowane zlecenia. Zaplecze technologiczne, łączenie nowoczesnych technologii z tradycyjnymi oraz wykwalifikowana kadra pozwalają realizować każde powierzone nam zadanie z należytą precyzją, sprawnie i terminowo. Dzięki temu zamówione komponenty otrzymają Państwo w ustalonych ramach czasowych.

Obróbka CNC — czym jest?

Obróbka CNC to proces wykorzystujący standardową technikę skrawania. Jest ona jednak udoskonalona o znacznie większą precyzję. Pozwala również szybciej realizować zamówienia, które cechują się powtarzalnością i dbałością o detale. Wszystko to dzięki temu, że urządzenie odpowiadające za obróbkę jest sterowane numerycznie.

Obróbka CNC umożliwia wykonanie detali i części w oparciu o autorskie projekty w stosunkowo krótkim czasie oraz w formie partii opartych na różnych wielkościach — od pojedynczych egzemplarzy, aż po całą serię produkcyjną. Zrealizujemy dla Ciebie projekt niezależnie od tego, czy będzie dotyczył maszyn, konstrukcji czy urządzeń składających się z metali poddawanych obróbce. W każdym wypadku gwarantujemy zgodność realizacji z projektem i najwyższymi standardami dotyczącymi jakości.

Zajmujemy się nie tylko obróbką CNC, ale również świadczymy liczne usługi CNC, takie jak m.in. toczenie, gwintowanie czy frezowanie. Dzięki temu w kompleksowy sposób zrealizujemy usługi, którymi będziesz zainteresowany.

Z kim współpracujemy podczas obróbki CNC?

Firma Stalmit współpracuje z klientami z różnych branż, dlatego mamy doświadczenie w realizacji zleceń z wielu kategorii. Zajmujemy się dostarczaniem elementów m.in. dla podmiotów związanych z motoryzacją, dostarczających komponenty oświetlenia, produkujących wózki dziecięce czy dystrybuujących galanterię metalową. Dzięki temu rozumiemy Państwa potrzeby, wiemy, jak działać, aby im sprostać i możemy doradzić Wam w aspektach technicznych.

Zależy Państwu na precyzji, powtarzalności, terminowości i wykorzystaniu nowoczesnych technologii do realizacji Waszych planów? Zachęcamy do kontaktu z nami. Zadbamy o każdy szczegół.

Skip to content